Четверг, 28.03.2024, 11:33
 
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Календарь новостей
«  Март 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Чи можна проводити аналогію між визнанням незалежності Косово та незалежності Південної Осетії ?
Всего ответов: 3
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Збірник наукових праць "Актуальні проблеми європейської інтеграції"
 

Шановні колеги!

 

Запрошую Вас взяти участь у роботі над випуском збірника наукових праць „Актуальні проблеми європейської інтеграції”.

 
Сьогодні в нас є усі підстави стверджувати, що ми досягли певних успіхів у сфері проведення та координації наукових досліджень з питань світової та європейської інтеграції.
 
Ми спромоглися відійти від певних стереотипів та створили новий „майданчик”, який би сприяв вільному, більш ґрунтовному та об’єктивному висвітленню євроінтеграційних проблем та висловленню думок як визнаними науковцями та політиками, так і молодими вченими, аспірантами, слухачами магістратури державного управління ОРІДУ та студентами інших вищих навчальних закладів. На сторінках наших збірників статей відображені погляди і практичних працівників органів державної влади, і представників неурядових організацій.
 
Я сподіваюся на розширення співробітництва з науковцями, викладачами навчальних закладів, міжнародними партнерами, практичними працівниками органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями.
 
Щиро бажаю Вам успіхів на Вашому творчому шляху та запрошую до участі у роботі над збірником статей.

 

                                                     З повагою,
                                                     Дмитро Ягунов
 
 

 
 
  
 

 
Видання серії:
 
Актуальні проблеми європейської інтеграції.
 Збірник статей з питань європейської інтеграції та права. Випуск третій / За ред. В.М.Кривцової, Д.В.Ягунова.  – Одеса: Видавництво „Фенікс”, 2008. –  606 с.
 
 
 
 
 

 
Європейський Союз: 50 років після Римських угод. Євроінтеграційні перспективи України: нові моделі.
 Збірник статей та тез доповідей за результатами науково-практичного семінару / За ред. Г.Г.Алавацького, В.М.Кривцової, Д.В.Ягунова. – ОРІДУ НАДУ при Президентові України, 12 травня 2007. – Одеса: Видавництво „Фенікс”, 2007. – 352 с.
 

 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
Актуальні проблеми реалізації Плану дій Україна - ЄС. 
 Збірник статей за підсумками науково-практичної конференції / За ред. В.М.Кривцової, Д.В.Ягунова. Зі вступною статтею Голови Представництва Європейської Комісії в Україні Ієна Боуга. – ОРІДУ НАДУ при Президентові України, 9 лютого 2007. – Одеса: Видавництво „Фенікс”, 2007. – 315 c.
 
 
 
 
 
 
Вступне слово
Голови Представництва Європейської Комісії в Україні пана Ієна Боуга
до збірника статей "Актуальні проблеми реалізації Плану дій Україна - ЄС
 
Мені надзвичайно приємно, що молоді українські науковці виявили інтерес до участі в цій конференції. Я вітаю вашу зацікавленість в Європейському Союзі та, зокрема, у Європейській політиці сусідства (ЄПС). Глибока дискусія щодо ЄПС є надзвичайно важливою для посилення спільної відповідальності за цю політику. Європейську політику сусідства було ініційовано напередодні розширення Європейського Союзу у 2004 році з метою гарантувати, що розширення не створить нового поділу в Європі. Її мета - сприяти економічному розвиткові сусідів розширеного Союзу, пропонуючи їм можливості економічної інтеграції з ЄС, зміцнювати свободу та демократію та сприяти безпеці і стабільності. У грудні 2006 року, через вісімнадцять місяців з початку втілення цієї політики, Європейська Комісія здійснила її вичерпний аналіз і запропонувала нову ініціативу у вигляді Повідомлення про посилення ЄПС.
 Нова посилена ЄПС, яка буде втілюватися в життя у першій половині 2007 року, буде ще більше пристосована до потреб та побажань кожного окремого сусіда. Пріоритет буде віддано поглибленню економічної інтеграції, сприянню мобільності, покращенню міжлюдських контактів, посиленню політичної співпраці та регіональному діалогу. Багато з цих положень втілюються щодо України вже сьогодні. Ця співпраця буде супроводжуватися використанням більш потужних та гнучких фінансових інструментів з метою підтримки нових ініціатив та покращення якості допомоги з боку ЄС.
Упродовж майже двох років реалізації Плану дій ЄС-Україна, який було прийнято у лютому 2005 року, були досягнуті в цілому добрі результати. Шостого лютого 2007 року на зустрічі Трійки ЄС-Україна було оголошено про початок переговорів щодо нової посиленої угоди між ЄС та Україною, яка має замінити чинну Угоду про партнерство та співробітництво. Переговори стартуватимуть на початку березня в Брюсселі.
 

Перспективи для більш інтенсивного двостороннього співробітництва є добрими, і я переконаний, що скоро ми побачимо суттєві позитивні результати нової політики.


                       Ієн Боуг
                  Голова Представництва Європейської Комісії в Україні
 
Бесплатный хостинг uCoz